Xiomi’nin Redmi serisinde ki işlemcilerin performans değerleri!

Xiaomi’nin Redmi serisi, son zamanlarda Android pazarındaki en çekici modellerden biri. Hem iyi fiyat, hem de o fiyata karşın çok iyi bir performans veren Redmi modelleri, ulaşabilen herkes için çok iyi bir seçenek. Bu serinin yeni üyesi olacak olan Redmi 4’ün yonga seti belli oldu.

Redmi 2, geçtiğimiz MWC etkinliğinde 100 dolar altındaki en iyi akıllı telefon olarak seçilmişti. Bu durum şüphesiz ki Xiaomi için çok büyük bir başarıydı.

Redmi 3 çeşitleri

Redmi 3, hali hazırda üç ayrı seçeneğe bölündü. İlk seçenek 2 GB RAM, 16 GB hafıza ve Snapdragon 616 yonga setini barındırıyor. Redmi 3 Pro ise 3 GB RAM, 32 GB hafıza ve parmak izi okuyucusuna sahip. Son seçenekRedmi 3s ise parmak izi okuyucusunun yanı sıra Snapdragon 430 yonga setiyle 3 GB RAM taşıyor.

16-06/21/xiaomi-redmi-4-yonga-seti.jpg

Deca-core işlemci

Görünüşe göre Xiaomi, Redmi 4 ile çizgisini bozmak istemiyor. Aksine, sızan bilgiler ışığında Redmi 4’te MediaTek’in Helio X20 modeli olan 10 çekirdekli yonga setini kullanılacağı öğrenildi.

Orta boyutta olacak

Şimdilik bu bilgi resmî değil ve Redmi 4’e dir başka bir detay bulunmuyor. Tahminlere göre telefon metal kasaya sahip olacak ve 5 inç civarı ekranla orta boyutta bir telefon olacakBir Cevap Yazın