layout 1

Eskiden telefonum aylarca servisten gelmezdi. Telefonun bir beyaz yakalı için ne kadar hayati olduğunu o zamanlar anladım. Şimdi telefonuma birşey olduğunda aklıma bile takmıyorum. Hizmette sınır tanımadığınız için teşekkürler!

Lale
Lale Tanrıverdi
Uzman, EnerjiSA

Mobil cihazlar ile ilgili ne ihtiyacımız varsa anında yardımcı oluyorsunuz. Çözüm odaklısınız ve hiçbir zaman hayır dediğinizi hatırlamıyorum. İnanın diğer çalışanlardan çok idari işler olarak biz mutluyuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Meryem
Meryem Pekmez
İdari İşler, Allianz

Çalışanlar mutlu, biz daha mutluyuz. Kimse bozulan telefonunu veya tabletini aylarca beklemiyor, kimse telefonum serviste diyerek başka telefon talep etmiyor. Herzaman ve her durumda sadece çözüm ürettiğiniz için teşekkürler.

Ali
Ali Fidan
Müdür, Santa Farma

Vaad ettiğiniz ne varsa harfi harfine gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler. Daha da önemlisi vaad etmediklerinizi de bir ricamızla yerine getirdiğiniz için ekstra teşekkürler. Mobil cihazlar için tek adres kesinlikle GSMTeknikServis.

Selma
Selma Eraydın
Yönetici, DenizBank

Hizli, kaliteli ve güvenilir şirket. Ekrani kirilan iPhone 6’ımı aynı gün içerisinde eskisinden daha sağlam olarak teslim ettiler. Yedek telefon vermeleri ve çalıştığım şirketin kapısına kadar hizmet vermeleri de cabası.

Ayşe
Ayşe Tınmaz
Şef, LTB

Ellerinize saglik, bence siz bir teknik servis değil, şirketlerin çalışanlarına tanıdığı bir özel sağlık sigortası veya maaş primi gibi bir ayrıcalıksınız. Yıllardır servislerde çektiğimiz çile neymiş hepimiz anladık. Tekrar teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

Merve
Merve Özer
Müdür Yrd., NTV

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?