Samsung Teknik Servisi

Broken_Samsung_1_452b5325-1c6c-4b3d-b969-37db4f6ad155

Samsung Teknik Servisi

Tecrübeli ekibimiz Samsung cihazlarda yaşadığınız tüm problemleri en kısa sürede ve garantili bir şekilde çözüyor.

Samsung telefonlarınızda oluşan arızaları en etkin teknik servis hizmetini sağlayarak çözüme kavuşturuyor ve gündelik işlerinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.

Samsung cihazlarda karşılaşabileceğiniz; lcd, ekran, şarj, hoparlör, ses problemlerinde 1 iş günü içerisinde çözüm sağlamaktayız. 

Tüm Samsung modelleri için; Ön cam/dokunmatik değişimi, pil değişimi, kulaklık soketi arızaları, ses sorunu, şarj problemleri, anakart problemleri ve sıvı temaslı problemler için 30 dakika ile 48 saat içerisinde çözümler sunmaktayız. İşiniz acil ise özel Kurye sistemimizden yararlanabilir, telefonunuza hemen kavuşabilirsiniz.

Sunduğumuz Servisler

Cep telefonları ve tabletlerde dış ektenler, düşme gibi sebeplerden dolayı çatlayan dış camın, dokunmatik ekran veya LCD’nin değişimi yapılabilmektedir.

Her çatlak cam mutlaka bu üç ünitenin beraber değiştirilmesi anlamına gelmez. En uygun maliyetle hangisinin değişimine ihtiyacınız varsa sadece onu değiştiriyoruz. Üstelik sadece 30 dakika içerisinde…

Cihazınız zaman içerisinde kullanımdan ve yüklediğiniz uygulamalardan dolayı yavaşlayabilir veya yazılımsal olarak zarar görebilir. Bu sorunlar telefonunuzun açılmasını engelleyebilir ya da çalışmamasına neden olabilir.

Ayrıca unuttuğunuz hesap şifresi veya açılış şifresi ile cihazınız kilitlenebilir.

Cihazınızda herhangi bir nedenden dolayı yaşadığınız yazılımsal sorunları uzman ekibimiz ile 48 saat içerisinde çözüyor ve cihazınızı size ulaştırıyoruz.

Mobil cihazlarda en sık karşılaşılan sorunların başında sıvı teması ve fiziksel darbeler gelmektedir.

Sıvı teması olmuş cihazları yetkili servisler rahatlıkla tespit edebildiklerinden, cihazınızı hemen garanti dışı bırakmaktadırlar. Bu gibi durumlarda size çok daha hızlı ve uygun maliyetlerle servis sağlamaktayız.

Telefon veya tabletinizin şarjı çok çabuk mu tükeniyor? Telefonunuzu şarj ederken problem mi yaşıyorsunuz? Mobil cihazınız farklı nedenlerden dolayı uzun sürede şarj olup, kısa sürede şarjını tüketebilir. Telefonunuzun en ihtiyaç duyduğu anlarda sizi yarı yolda bırakmaması için uzman ekibimiz probleminizi tespit ederek en dğru çözüm ile şarj problemlerinizi ortadan kaldırmaktadır. Üstelik 30 dakika ile 48 saat içerisinde…

Eskiden telefonum aylarca servisten gelmezdi. Telefonun bir beyaz yakalı için ne kadar hayati olduğunu o zamanlar anladım. Şimdi telefonuma birşey olduğunda aklıma bile takmıyorum. Hizmette sınır tanımadığınız için teşekkürler!

Lale
Lale Tanrıverdi
Uzman, EnerjiSA

İletişim

Şirketinizde işler aksamasın! Çalışanlarınızın mobil cihazları ile biz ilgilenelim...

bize hemen ulaşın!

Şirketinize özel kurumsal çözümler sunuyoruz! Tüm hizmetlerimiz hakkında bize ulaşın, ihtiyacınız olan servis ve hizmetleri en doğru, kaliteli ve hesaplı şekilde aldığınızdan emin olalım.

Şirketinizdeki tüm
Samsung modelleri ile ilgileniyor, sizi telefonsuz bırakmıyoruz.

Mükemmel Müşteri Deneyimini Keşfedin!Tüm Teknik Servis İhtiyaçlarınız için Yaratıcı Çözümler

Hızlı Onarım Garantisi

Tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı 30 dakika ile 48 saat arasında onarıyoruz. Siz ve çalışanlarınız işinize ara vermeden devam ediyorsunuz.

Ücretsiz Gönderim

Tüm cihazlarınızı kargo ile ücretsiz bir şekilde alıyoruz. Ayrıca acil ihtiyaçlarınız için kurye hizmetimiz her zaman elinizin altında.

Profesyonel Ekip

15 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz ile siz ve şirketiniz için en doğru çözümleri kurumsal hizmet anlayışımız ile sunuyoruz.

Yedek Parça Garantisi

Verdiğimiz hizmet kapsamında değişen parçalara 90 gün boyunca garanti veriyoruz. Böylece sizi ve cihazlarınızı güvence altına alıyoruz.

En Uygun Fiyat

Tüm servislerimizde size en uygun fiyatları garanti ediyoruz. Toplu gönderim ve anlaşmalarda ekstra indirim uyguluyoruz.

Mükemmel Müşteri Deneyimi

Firmanıza özel esnek çözümler üretiyoruz. Sizi dinliyor, beklentilerinizi anlıyor, size özel süreçler tasarlıyoruz.

Şirketinizin ihtiyacı olan tüm mobil cihaz hizmetleri için bize ulaşmanız yeterli...

Bize Hemen Ulaşın!

Bize Ulaşmak Çok Kolay!

Tüm telefon ve tabletlerinizi 30 dakika ile 48 saat içerisinde tamir ediyoruz. Çalışanlarınız işlerine kaldığı yerden devam ediyor!

Çalışanlarınız için telefonları çok önemli. Sizin için de öyle! Verimlilik ve sürdürülebilirlik için...

Samsung Teknik Servis Hizmetlerinde tecrübe ve kalitemiz ile Lideriz...GSMTeknikServis olarak size en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti en hesaplı şekilde veriyoruz. Teknik servis hizmetimiz tüm telefon, tablet ve bilgisayar modellerini kapsamaktadır. 15 yılı aşkın deneyimimiz, Kurye ve acil teslimat seçeneklerimiz, orjinal yedek parça ve servis garantimiz ile siz ve şirketinizin her bir çalışanı için sürdürülebilir verimlilik sağlıyoruz.

0

Kurumsal Müşteri

0

Hizmet Almış Çalışan

0

Onarılmış Mobil Cihaz

0

Başarı Oranı

MüşterilerimizŞirketler daha verimli, Çalışanlar daha mutlu! Siz de müşterilerimiz arasında yerinizi alın!

Sürdürülebilir verimlilik için tüm mobil cihazlarınızı bize emanet edin! Arızalanan telefonlarınızı aylarca beklemeyin!

Müşterilerimizin Çalışanlarından YorumlarHizmet verdiğimiz firmaların çalışanları bizimle daha mutlu, daha verimli...

Şirketinizin ihtiyacı olan tüm mobil cihaz hizmetleri için bize ulaşmanız yeterli...

sizi arayalım

Şirketinize özel kurumsal mobil cihaz hizmetlerimiz için bir telefon bırakmanız yeterli! Sizi arayalım ve 15 yılı aşkın deneyimimiz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile ihtiyacınız olan servis ve hizmetleri en doğru, kaliteli ve hesaplı şekilde aldığınızdan emin olalım. Numaranızı bırakın! 

Bilgi almak istediğiniz konu:

Şirketinizde işler aksamasın! Tüm mobil cihaz sorun ve ihtiyaçlarınız için GSMTeknikServis yanınızda...