Kurumsal İkinci El Toplu Cihaz Alımı

İkinci El Alımda Kurumsal Çözümler Sunuyoruz

7977dce1f2-iphone-iphone-4s-5s-6-repair-Colchester

Şirketinizdeki eski telefonları ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Toplu ikinci el alım çözümlerimiz ile yanınızdayız. Tüm model ve marka cihazlarınız için toplu fiyat veriyor, maliyetleri düşürmenize yardım ediyoruz…

15 yılı aşkın tecrübemiz ile kurumsal müşterilerimizin mobil cihaz çözüm ortağıyız.

Çalışanlarınızın kullandığı telefonları değiştirmek mi istiyorsunuz? Gelin maliyetlerinizi düşürelim. Eski telefonlarınıza toplu teklif veriyoruz. Yeni telefonlar için maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Uzman ekibimiz sizden gelen her bir cihazı tek tek ve detaylı bir şekilde incelemektedir. Kontrollerimiz sonucunda cihaz veya cihazlarınıza en iyi teklifi veriyoruz.

Telefonlarınızın çok eski veya kullanılamaz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir de bize danışın… Ücretsiz bir şekilde inceleyelim ve hem telefonlarınızın çöp olmasını engelleyelim, hem de size gelir yaratalım.

Apple iPhone, iPad, Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei marka telefon ve tabletlerinizi en doğru fiyat garantisi ile alıyoruz. Üstelik arızalı cihazlarınızı tamir ettirmek istemezseniz, yine en doğru fiyat garantisi ile sizden teslim alıyoruz.

Eskiden telefonum aylarca servisten gelmezdi. Telefonun bir beyaz yakalı için ne kadar hayati olduğunu o zamanlar anladım. Şimdi telefonuma birşey olduğunda aklıma bile takmıyorum. Hizmette sınır tanımadığınız için teşekkürler!

Lale
Lale Tanrıverdi
Uzman, EnerjiSA

İletişim

Şirketinizde işler aksamasın! Çalışanlarınızın mobil cihazları ile biz ilgilenelim...

bize hemen ulaşın!

Şirketinize özel kurumsal çözümler sunuyoruz! Tüm hizmetlerimiz hakkında bize ulaşın, ihtiyacınız olan servis ve hizmetleri en doğru, kaliteli ve hesaplı şekilde aldığınızdan emin olalım.

Şirketinizde işler aksamasın! Çalışanlarınızın mobil cihazları ile biz ilgilenelim...

Şirketinize Özel Teknik Servis Hizmetleri

iPhone Teknik Servis

iPhone Teknik Servisimiz şirketinizdeki tüm iPhone marka cihazlar ile ilgileniyor. Çalışanlarınız aylarca arızalı telefonlarını beklemekten kurtuluyor…

Read More

Samsung Teknik Servis

Samsung Teknik Servisi şirketinizdeki tüm Samsung marka cihazlar ile ilgileniyor. Çalışanlarınız aylarca arızalı telefonlarını beklemekten kurtuluyor…

Read More

iPad Teknik Servis

iPad Teknik Servisimiz şirketinizdeki tüm iPad marka cihazlar ile ilgileniyor. Çalışanlarınız aylarca arızalı tabletlerini beklemekten kurtuluyor…

Read More

Tüm telefon ve tabletlerinizi 30 dakika ile 48 saat içerisinde tamir ediyoruz. Çalışanlarınız işlerine kaldığı yerden devam ediyor!

Şirketinizdeki tüm
telefon modelleri ile ilgileniyor, sizi ve çalışanlarınızı telefonsuz bırakmıyoruz.

Mükemmel Müşteri Deneyimini Keşfedin!Tüm Teknik Servis İhtiyaçlarınız için Yaratıcı Çözümler

Hızlı Onarım Garantisi

Tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı 30 dakika ile 48 saat arasında onarıyoruz. Siz ve çalışanlarınız işinize ara vermeden devam ediyorsunuz.

Ücretsiz Gönderim

Tüm cihazlarınızı kargo ile ücretsiz bir şekilde alıyoruz. Ayrıca acil ihtiyaçlarınız için kurye hizmetimiz her zaman elinizin altında.

Profesyonel Ekip

15 yılı aşkın deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz ile siz ve şirketiniz için en doğru çözümleri kurumsal hizmet anlayışımız ile sunuyoruz.

Yedek Parça Garantisi

Verdiğimiz hizmet kapsamında değişen parçalara 90 gün boyunca garanti veriyoruz. Böylece sizi ve cihazlarınızı güvence altına alıyoruz.

En Uygun Fiyat

Tüm servislerimizde size en uygun fiyatları garanti ediyoruz. Toplu gönderim ve anlaşmalarda ekstra indirim uyguluyoruz.

Mükemmel Müşteri Deneyimi

Firmanıza özel esnek çözümler üretiyoruz. Sizi dinliyor, beklentilerinizi anlıyor, size özel süreçler tasarlıyoruz.

Şirketinizin ihtiyacı olan tüm mobil cihaz hizmetleri için bize ulaşmanız yeterli...

Bize Hemen Ulaşın!

Bize Ulaşmak Çok Kolay!

Tüm telefon ve tabletlerinizi 30 dakika ile 48 saat içerisinde tamir ediyoruz. Çalışanlarınız işlerine kaldığı yerden devam ediyor!

Sürdürülebilir verimlilik için tüm mobil cihazlarınızı bize emanet edin! Arızalanan telefonlarınızı aylarca beklemeyin!

Kurumsal Telefon Teknik Servis Hizmetlerinde tecrübe ve kalitemiz ile Lideriz...GSMTeknikServis olarak size en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmeti en hesaplı şekilde veriyoruz. Teknik servis hizmetimiz tüm telefon, tablet ve bilgisayar modellerini kapsamaktadır. 15 yılı aşkın deneyimimiz, Kurye ve acil teslimat seçeneklerimiz, orjinal yedek parça ve servis garantimiz ile siz ve şirketinizin her bir çalışanı için sürdürülebilir verimlilik sağlıyoruz.

0

Kurumsal Müşteri

0

Hizmet Almış Çalışan

0

Onarılmış Mobil Cihaz

0

Başarı Oranı

MüşterilerimizŞirketler daha verimli, Çalışanlar daha mutlu! Siz de müşterilerimiz arasında yerinizi alın!

Şirketinizde işler aksamasın! Tüm mobil cihaz sorun ve ihtiyaçlarınız için GSMTeknikServis yanınızda...

Müşterilerimizin Çalışanlarından YorumlarHizmet verdiğimiz firmaların çalışanları bizimle daha mutlu, daha verimli...

Şirketinizin ihtiyacı olan tüm mobil cihaz hizmetleri için bize ulaşmanız yeterli...

sizi arayalım

Şirketinize özel kurumsal mobil cihaz hizmetlerimiz için bir telefon bırakmanız yeterli! Sizi arayalım ve 15 yılı aşkın deneyimimiz ve kurumsal hizmet anlayışımız ile ihtiyacınız olan servis ve hizmetleri en doğru, kaliteli ve hesaplı şekilde aldığınızdan emin olalım. Numaranızı bırakın! 

Bilgi almak istediğiniz konu:

Şirketinizde işler aksamasın! Çalışanlarınızın mobil cihazları ile biz ilgilenelim...